Контактна інформація

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

Митний аудит

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17; (044) 353-56-57
E-mail:

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт-Схід”

83000, м. Донецьк, пр. Дзержинського, 4
Тел./факс: (062) 348-03-98
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт-Захід”

30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Ринкова, 5
Тел./факс: (03848) 9-09-18
E-mail:

В першу чергу варто пам’ятати, що у більшості випадків причиною донарахування фіскальними органами податків є одні й ті ж самі чинники, а саме: не задекларовані додаткові витрати імпортера при заявленій митній вартості товарів, неправильне  визначення кодів товару і, відповідно – нарахування мита за неправильними ставками,тощо.
Новий Митний кодекс суттєво розширив права підприємств на самостійне виправлення помилок – зокрема, стало можливим вносити зміни в митну декларацію після завершення митного оформлення, в т. ч. при виявлені  незадекларованих товарів, можливість корегувати складову  роялті в митній вартості без застосування штрафів протягом 180 днів з дня митного оформлення.
Перевірки та постаудити є звичайною практикою фіскальних органів України. Основною метою таких заходів є виявлення фактів заниження або недоплати мита, інших платежів, а також порушення  податкового законодавства, тому експортери та імпортери повинні належним чином складати  відповідну документацію.
Ми перевіримо Вашу первинну документацію (облікові та комерційні документи) на предмет її відповідності як тарифним, так і нетарифним заходам регулювання та забезпечимо Вашу готовність до потенційних перевірок фіскальними органами.
Наша послуга оцінки відповідності митним правилам імітує проведення реальної перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства митними та податковими органами, що допоможе Вам виявити невідповідності та можливі порушення законодавства під час або після митного оформлення. Ми запропонуємо способи виправлення можливих порушень та варіанти зменшення ризиків від можливого застосування санкцій, не переходу права власності на товар, вкажемо на можливості заощадити при сплаті податків і зборів, при відшкодуванні ПДВ, на відповідність специфічних вимог до конкретних імпортерів, тощо.
Основним критерієм якісної роботи для торгового співтовариства є оцінка дотримання митних правил імпортера. Вона базується на перевірках імпортних і експортних операцій, аналізі адекватності внутрішнього контролю імпортера, та визначенні відповідності рівня імпортера у ключових областях.
Тому в чинному регулюванні надзвичайно велику роль відіграє самоперевірка підприємств-учасників ЗЕД, вчасне її проведення може врятувати підприємство від донарахування податків та штрафних санкцій на мільйони, а іноді – й на десятки чи сотні мільйонів гривень, або, принаймні, у разі виявлення ризиків – підготувати обґрунтовану правову позицію.
Ми гарантуємо конфіденційність отриманої  в процесі виконання завдань інформації. Вимоги дотримання конфіденційності відображені в договорі про надання консалтингових послуг.