Контактна інформація

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

Впровадження управлінського обліку

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17; (044) 353-56-57
E-mail:

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт-Схід”

83000, м. Донецьк, пр. Дзержинського, 4
Тел./факс: (062) 348-03-98
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт-Захід”

30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Ринкова, 5
Тел./факс: (03848) 9-09-18
E-mail:

Рано чи пізно керівництво будь-якої компанії ставить запитання: в чому справа? Начебто підприємство працює непогано, співробітники – висококваліфіковані, але результати роботи  не вражають ... Випробувані десятки нових методик роботи, командний дух досяг позначки «вище нікуди», все, що можливо автоматизувати і удосконалити, - автоматизовано і вдосконалено,однак показники успішності мають бути кращими. Причина гальмування бізнесу чи роботи підприємства у такому випадку одна - прийшов час змін у самій структурі управління компанією.


Кількість і якість бізнес-процесів, стандартні і інноваційні рішення, їхня абсолютна прозорість і достовірність звітів - про все це подбають консультанти Аудиторської фірми «Інсайт». Вони оцінять поточний стан всієї структури компанії, підберуть необхідні методики якісного зростання ефективності роботи і зроблять так, що в системі управління підприємством відбудуться зміни, невидимі сторонньому оку, але які цілеспрямовано працюватимуть на результат. Можливо, доведеться  змінювати дещо кардинально. Не виключені і неприємні відкриття на кшталт «сірої бухгалтерії» або брак освіти у старшого економіста.
 
Ефективне управління будь-якою компанією будується на отриманні та обробці великої кількості інформації. На основі цього приймаються та впроваджуються нові рішення і схеми різного роду бізнес-процесів, корегується вектор розвитку компанії, визначається потенціал і перспективи її діяльності.
 
Оптимізація розрахунків собівартості, систематизація асортименту і підрахунку витрат, автоматизація обліку і аналізу даних про діяльність підприємства - ось результати управлінського консалтингу, послуги з якого пропонує Аудиторська фірма «Інсайт». Нехтувати ними не варто, оскільки будь-яка ,на перший погляд непомітна помилка в бізнес-стратегії підприємства призводить до значних проблем. Це може бути  неправильно поставлене завдання або нереальні терміни його виконання, внаслідок чого може статись крах усього бізнесу. Тому консультанти Аудиторської фірми «Інсайт» допоможуть уникнути труднощів, які ускладнюють життя підприємству та гальмують його розвиток.

Після ретельного аналізу стану Вашої компанії і всіх особливостей її бізнес-процесів фахівці Аудиторської фірми «Інсайт» розроблять персональну схему управління компанією. Наступним кроком буде створення відповідної технології або корегування  вже існуючої. Після адаптації методик та персоналу до нових умов роботи Група компаній «Інсайт» візьме на себе супровід розроблених систем, консультативну допомогу з питань їхньої роботи. Облік за правилами не дозволяє вести бізнес наосліп і не допускає фальсифікації даних в роботі.
 
 Керівництво компанії-замовника отримає від фахівців Аудиторської фірми «Інсайт» найбільш повну і достовірну картину того, що відбувається в його бізнес-структурі. Реальну картину бізнесу і дієві методи поліпшення його системи управління, а отже, і високу результативність у роботі - ось що пропонує Аудиторська фірма «Інсайт», для якої управлінський консалтинг - не модні слова , а частина повсякденної роботи.