Контактна інформація

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

Відгуки клієнтів

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17: (044) 353-56-57
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт”

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 12
Тел./факс: (044) 425-93-17; (044) 353-56-57
E-mail:

ТОВ “Аудиторська фірма “Інсайт-Схід”

83000, м. Донецьк, пр. Дзержинського, 4
Тел./факс: (062) 348-03-98
E-mail:

ПП “Аудиторська фірма “Інсайт-Захід”

30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Ринкова, 5
Тел./факс: (03848) 9-09-18
E-mail:

ПАТ "БЕЛЬ ШОСТКА УКРАЇНА"

Наше підприємство 9 років співпрацює з аудиторською фірмою "Інсайт"
З 2002 року по сьогоднішній день Аудиторська фірма "Інсайт" надає нам аудиторські послуги на предмет підтвердження податкової і фінансової звітності, проводить оцінку фінансового стану підприємства, а також, надає консультаційні послуги по роз'яснюванню податкового законодавства.
Колектив Аудиторської фірми "Інсайт" висококваліфікований, має високий рівень знань, компетентність в застосуванні правових норм, тактичність, коректність і комунікабельність.
За час нашого співробітництва спеціалісти аудиторської фірми не порушили принципів професійної етики, співпраця з таким партнером приносить лише користь і успіх.

 Фінансовий директор Андрій Грабовський


ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

Державна інспекція ядерного регулювання України дякує ТОВ "АФ "Інсайт" за плідну співпрацю.
Працівники Вашої компанії протягом чотирьох років сумлінно виконують договірні обов'язки по наданню аудиторських послуг, проявляючи найкращі професійні якості. Це дає змогу приймати правильні управлінські рішення в поточній і стратегічній діяльності підприємства. Ваша допомога була вкрай необхідною і корисною.
Вже давно спільна співпраця базується на засадах обєктивності, професійної компетентності, належної ретельності, конфіденційності.
Бажаємо керівництву та персоналу компанії нових трудових успіхів на благо українського народу.
Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє додає сил і надхнення на великі перспективи.

Голова С. Боженко


Чорнобильська АЕС

Керівництво Групи управління проектом висловлює вдячність ТОВ "АФ"ІНСАЙТ" в особі генерального директора Рубановської Катерини Іванівни за надання аудиторських послуг з перевірки фінансових звітів щодо виконання проекту "План здійснення заходів на об'єкті "Укриття" за 2010 рік. Аудиторський висновок використано для надання Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) згідно з розділом 7.03 "Вимоги до фінансової та аудиторської звітності" Стандартних положень і умов, що використовуються до Гарантів із Чорнобильського фонду "Укриття" від 04.03.1998.
Хочеться відмітити високий фаховий рівень співробітників компанії та їх відповідальність у роботі. ТОВ "АФ"Інсайт" для нас була постійним партнером протягом 2005, 2008, 2009 і 2011 років.Сподіваємося, що наша співпраця в подальшому буде такою ж успішною та плідною.

Головний інженер проекту (ПЗУ) В.О. Каштанов


Українська Асоціація Прокурорів

Лист-подяка

Від імені Всеукраїнської громадської організації "Асоціація прокурорів України" надаємо найкращу оцінку п'ятирічній співпраці з ТОВ "АФ"Інсайт"
Ми дуже цінуємо відданість своїй справі, зразково високі стандарти в роботі, які неодноразово, демонстрували співробітники компанії. Співробітники оперативно реагують на потреби Асоціації та сприяють у виконанні Статутних завдань громадської організації.
В цьому ми вбачаємо спільність цінностей, які поєднують Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація прокурорів України" та ТОВ "АФ"Інсайт"
Особливу подяку ми висловлюємо керівництву. Ми вважаемо ТОВ "АФ"Інсайт" нашим надійним партнером, здатним надавати реальну підтримку у веденні справ.
Цей лист є свідченням великої поваги та побажання успіхів у шляхетній діяльності ТОВ "АФ"Інсайт". Щиро зичимо всьому колективу компанії натхнення, розвитку та зростання.

Президент Асоціації О. Шинальський


 Приватне акціонерне товариство "АЛЬБА УКРАЇНА"

Приватне акціонерне товариство "Альба Україна" дякує ТОВ "АФ"ІНСАЙТ" за плідну співпрацю.
Працівники Вашої компанії протягом чотирьох років сумлінно виконують договірні обов'язкипо наданню консультаційних послуг з питань ефективного використання активів, податкового планування, проявляючи найкращі професійні якості. Це дає змогу приймати правильні управлінські рішення в поточній і стратегічній діяльності підприємства. Ваша допомога була вкрай необхідною й корисною.
Вже давно спільна співпраця базується на засадах об'єктивності, професійної компетентності, належної ретельності, конфіденційності.
Бажаемо керівництву та персоналу компанії нових трудових успіхів на благо українського народу.
Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє добавляє сил і надихає на великі перспективи.

Голова Правління О.П. Коржиков


ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ

Всеукраїнська спортивна громадська організація "Федерація футболу україни" є замовником в Аудиторській фірмі "Інсайт" послуг у сфері аудиту та консалтингу.
Протягом усього терміну співпраці ми отримаємо кваліфіковані послуги на основі Міждународних стандартів аудиту, що дає можливість приймати виважені управлінські рішення.
ВСГО "Федерація футболу Ураїни" є унікальною громадською організацією, яка розвивається дуже динамічно і відповідно потребує рекомендації кваліфікованих фахівців у сфері аудиту, податків і фінансів.
Для нас однією з гарантій якості одержуваних аудиторських і консалтингових послуг є професіоналізм сертифікованих аудиторів та консультантів з великим досвідом роботи у сфері аудиту, фінансів, бухгалтерського та податкового обліку.
Сподіваємось на подальше плідне співробітництво з АФ "Інсайт", та з впевненістю рекомендуємо компанію як надійного ділового партнера.

Головний бухгалтер Алімова В.І


Специjaлна Опрема Скопje-д.о.о.

Уважаемая Екатерина Ивановна!

Более года мы пользуемся услугами ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» и рады отметить высокий профессиональный уровень специалистов, оказывающих нам помощь по вопросам налогообложения, ведения бухгалтерского учета и проведения аудиторских проверок.
За время совместной работы ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» зарекомендовала себя как стабильный и надежный партнер, предоставляющий полную, своевременную и достоверную информацию по вопросам бухгалтерской отчетности.
Надеемся, что наше сотрудничество в дальнейшем будет таким же успешным и плодотворным.
С полной уверенностью рекомендуем компанию как надежного делового партнера.

С уважением, директор Йовица Гюричич


DELTA Capital Group Sp. Z o.o.

Настоящим письмом DELTA Capital Group Sp. Z o.o. считает возможным дать свою оценку работе компании ООО «Аудиторская фирма «Инсайт».
В ходе реализации проекта специалисты ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» продемонстрировали высокий уровень профессиональной подготовки, обеспечили качественное выполнение работ в оговоренные сроки.
Сотрудники ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» показали высокий уровень компетентности в сложных вопросах бухгалтерского, налогового учета и профессионального подхода к оказанию аудиторских услуг. Поэтому мы намерены и в будущем сотрудничать с ООО «Аудиторская фирма «Инсайт».
Считаем необходимым отметить способность специалистов компании реализовывать масштабные проекты, а также высокий уровень качества оказываемых ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» услуг.
Основываясь на своем положительном опыте, мы рекомендуем ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» всем компаниям, заинтересованным в качественно проведенной аудиторской проверке.


Йонас Рагаускас "Вильнюс"

Рекомендательное письмо
Наша компания имела опыт сотрудничества с ООО «Аудиторская фирма «Инсайт», которая зарекомендовала себя как ответственный и профессиональный партнер, выполняющий взятые на себя обязательства в срок и с высоким качеством.
Благодаря основному принципу работы фирмы, основанному на взаимопонимании, сотрудничестве и профессионализме при формировании партнерских отношений с клиентами, она занимает, на наш взгляд, стабильное положение на рынке аудиторских услуг.
Нас приятно удивила доброжелательность и конструктивный подход к решению поставленных задач персонала ООО «Аудиторская фирма «Инсайт».
Мы надеемся на дальнейшее взаимовыгодное сотрудничество и рекомендуем ООО «Аудиторская фирма «Инсайт» нашим партнерам.

С уважением, директор Йонас  Рагаускас