ПП «АФ «Інсайт» працює на ринку аудиторських послуг з квітня 2005 року. Одним з ключових пріоритетів діяльності фірми є надання аудиторських послуг, послуг з надання впевненості, та супутніх послуг.

За період існування аудиторської Фірми нашими клієнтами були, як представники державних підприємств так і приватних, малі та великі підприємства,  які працюють в ключових галузях промисловості, таких як паливо-енергетичний комплекс, харчова промисловість, легка промисловість, медицина, сільське господарство, будівництво.

ПП «АФ «Інсайт»  надає весь комплекс аудиторських та консультаційних послуг для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб.

Головний принцип роботи компанії – компетентність. Ми прагнемо будувати наші відносини з клієнтами на засадах швидкого та ефективного реагування на їхні проблеми.

У своїй професійній діяльності ми дотримуємось фундаментальних принципів етики аудитора: незалежність, об’єктивність, компетентність, професійність, конфіденційність та чесність.

Аудиторська діяльність в Україні регламентується Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» № 2258-VIII від  21 грудня 2017 року.

ПП «АФ «Інсайт» внесено до таких розділів Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності №3609:

ПП «АФ «Інсайт» успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг. Згідно з рішенням Аудиторської палати України від 26 січня 2017 року № 338/3 ПП «АФ «Інсайт» видане Свідоцтво про відповідність системи контролю якості № 0662 термін чинності до 31.12.2022 року.

Наша фірма страхує ризики, які виникають в процесі аудиторської діяльності.

ПП «АФ «Інсайт» має чинний договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами на 10 000 000 грн., укладений відповідно до чинного законодавства України з  ПрАТ «Українська акціонерна страхова компанія АСКА» № 3489478 від 08.10.2019 р. (строк дії до 16.10.2020р).

Наші клієнти

Паливо-енергетичний комплекс

Харчова промисловість

Укроборонпром

Медицина

Аграрний сектор

Будівництво

Легка промисловість

Торгівля